Akcebet Türkiye’ye Üye Olmak

0
774
Akcebet Türkiye'ye Üye Olmak

Mobil kullanıma uygun bir siteyle hizmetlerini aralıksız sürdüren Akcebet, kendine has özelliklere sahip. Bakıldığında modern bir tasarıma sahip olduğu açıkça görülüyor. Ayrıca kendisi hakkında neredeyse tüm merak edilen bilgileri sitesinde bulunduruyor olması da en önemli özelliklerinden biri. Unutmadan söylemeliyiz ki lisansını Curacao’dan 1668/JAZ seri numarası ile almıştır. Bunu en alt kısımda yer alan lisans logosu ile sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz yorum ve şikayetlerine de göz atabilirsiniz. Göreceksiniz ki bir kişi bile onunla ilgili olumsuz fikir beyan etmemiştir. Eğer Akcebet Türkiye’ye üye olmak konusunda bilgi almak ve nasıl kayıt olacağınızı öğrenmek isterseniz yazının devamına bakabilirsiniz. Gerekli bilgileri eksiksiz doldurmanız gereken bazı formlar yer almaktadır.

Akcebet Kayıt Formu

Son derece basit bir şekilde Akcebet kayıt olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk ve tek şey buradaki linklere tıklamak olacaktır. Ardından yönlendirileceğiniz sayfada karşınıza kayıt formu gelecektir. İşte bu formu eksiksiz doldurmalısınız. Örneğin adınızı ve soyadınızı doğru vermelisiniz çünkü yatırım ile çekim aşamasında vereceğiniz hesap bilgileriniz ile uyuşması gerekmektedir. Aynı zamanda cep telefonu numaranız ile mail adresinizi de yine doğru girmelisiniz çünkü bu bilgiler de hesap güvenliği aşamasında doğrulama için kullanılmaktadır. Kısaca söylemek gerekirse Akcebet Türkiye’ye kayıt olmak işte bu kadar kolay. Ardından hesabınızı doğrulamayı da unutmamalısınız çünkü güvenlik açısından son derece büyük önem arz etmektedir. Peki hesap nasıl doğrulanır?

Akcebet Doğrulanmış Hesap

Para kazanmak için tercih edeceğiniz Akcebet kayıt sırasında sizden telefon numaranızı ve mail adresinizi istemektedir. Bu bilgiler sadece hesabınızın kullanıcı adını ya da şifresini unuttuğunuzda size lazım olmayacak. Aynı zamanda güvende olmanız için gerekli. Nasıl mı? Önce telefon numaranızı, sonra mail adresinizi doğrulayacaksınız. Bu sayede hesabın size ait olduğunu kanıtlamış olacaksınız. Ardından giriş yaptığınız cihaz güvenli cihaz olarak kaydedilecek. Oldu da bir başkası sizin hesap bilgilerinizi ele geçirdi ve farklı bir cihazdan giriş yapmaya çalıştı. İşte sistem bunu algılayacak ve doğruladığınız mail adresiniz ile telefonunuza bir kod gönderecek. O kişi de bu kodu bilmeyeceğinden dolayı giriş yapamayacak ve hesabınız güvende kalacak. Mutlaka hesabınızı doğrulamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz